EstiCRM

O firmie

 

Jeśli szukasz profesjonalisty, który z myślą o Twoim interesie wykorzysta know-how wynikające z wielu lat doświadczenia, to dobrze trafiłeś.

Specjalizuję się w sprzedaży i wynajmie. Swoje sukcesy zawdzięczam zajmowaniu się nieruchomościami swoich Klientów tak jakbym zajmowała się swoimi. Na bieżąco śledzę i wdrażam w swojej pracy nowinki w tym z zakresu marketingu on-line. Home Staging, profesjonalne sesje zdjęciowe, czytelne rzuty to u mnie codzienność. A to tylko niektóre elementy każdorazowo indywidualnie projektowanej strategii marketingowej dla nieruchomości.

Moim priorytetem jest satysfakcja Klienta. Stawiam na jakość i skuteczność świadczonych usług. Pomaga mi w tym doświadczenie w marketingu i PR jakie zdobyłam pracując w renomowanych międzynarodowych korporacjach. Oraz wiedza uzyskana na licznych szkoleniach i kilku kierunkach studiów w tym Wycena Nieruchomości warszawskiej SGH.

Jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zapraszam do współpracy wszystkich Pośredników i inne agencje.

Mój obszar działania to przede wszystkim Warszawa i jej lewobrzeżne dzielnice: Śródmieście, Mokotów, Wola, Ochota, Ursynów, Bemowo, Żoliborz, Włochy, Bielany. Ale również podmiejskie miejscowości czyli Pruszków, Komorów, Michałowice, Piastów, Ożarów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna i okolice.

Do zobaczenia!

 

                                                            Marta Gadzińska